V devátém ročníku ankety TOP 25 žen českého byznysu 2013 zvítězila šéfka firem Olma a Profrost, které patří do skupiny Agrofert, Simona Sokolová. Skokankou roku 2013 je Jaroslava Valová ze Sika. První dámou veřejné sféry je stejně jako loni vrchní státní zástupkyně v Praze Lenka Bradáčová. 

Na slavnostním galavečeru byly ve středu 13. listopadu vyhlášeny tyto žebříčky:

TOP 25 žen českého byznysu 2013 (hlavní žebříček najdete), žebříček najdete ZDE

10 oborových žebříků (druhý ročník) - výsledky najdete ZDE

TOP 5 žen veřejné sféry (3. ročník) - výsledky najdete ZDE

25 nejvýznamnějších podnikatelek a manažerek vybírala odborná porota složená z headhunterů a významných osobností byznysu - složení poroty najdete ZDE. TOP 5 žen veřejné sféry letos zvolili zástupci vydavatelství Economia. 

Generálním partnerem projektu byla letos společnost Škofin, parnery byly společnosti Mazars a Havel Holásek. Na projektu se podílely rovněž firmy Halada, Ogilvy Public Relations, Bohemia Sekt a Belles Fleurs.

Všechny články o ženách českého byznysu najdete ZDE.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru