Soudě podle agenturních zpráv je už ruka v rukávě a česká Telefónica v brzké době změní vlastníka. Prodej její většinové části, do rukou české společnosti PPF, má být na spadnutí.

Není divu, že všichni spěchají, protože opakovaný pokus o aukci mobilních kmitočtů už vlastně začal, a jde v něm opravdu o hodně. Jak co do výše finančních částek, tak i co do budoucnosti všech hlavních hráčů na našem mobilním telekomunikačním trhu.

Telefónica, ještě pod stávajícím vlastníkem, sice nad podmínkami opakované aukce notně prskala a napadala je žalobou, ale účast v aukci si pochopitelně nenechá ujít. Skutečně přihazovat se začne již 11. listopadu, a do té doby potřebuje tým Telefóniky jasné instrukce, jak v aukci postupovat. Jakou strategii zaujmout, do jaké výše nabízené ceny si může dovolit jít atd. A tyto instrukce jí už musí dát nový vlastník.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.