Pětapadesátiletý Josef Ťulpík z Bludova na Šumpersku je čtyřkou kandidátky ODS v Olomouckém kraji. Kromě toho je ale také živnostník. Jako fyzická osoba provozuje palírnu a hlavně výrobní firmu WTC Písečná, ve které zaměstnává okolo padesáti lidí.

Věnuje se výrobě techniky pro zemědělství či komunální služby. To znamená například návěsy, valníky nebo lžíce na traktory. Firma s obratem okolo osmdesáti milionů korun ročně také vyváží, zejména na trhy Evropské unie, jako je Maďarsko, Slovensko nebo Francie.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Josef Ťulpík z ODS zaměstnává padesát lidí. České podnikatelské prostředí podle jeho názoru potřebuje ze všeho nejvíc stabilitu a zjednodušení administrativy. K tomu, aby zmírnění byrokracie jeho strana v dosavadních koalicích prosadila, zatím podle něj nebyla příležitost.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.