Na začátku bylo prázdno. Ještě před osmi lety neexistovala relace, která by sledovala dění na české výtvarné scéně. Pak vznikla internetová televize Artyčok.TV.

Dnes nabízí téměř dva tisíce příspěvků včetně Kritického seriálu, ve kterém se Vjera Borozan, Jiří Havlíček a Johana Švarcová snaží odkrývat nepravosti některých galerií.

A že jsou na správné stopě, zjistili, když byl přímo během natáčení o Galerii Středočeského kraje zatčen David Rath. Jak působí Kritický seriál na filmovém plátně ukáže festival dokumentů Ji.hlava.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.