Problém české letecké výroby? Tři zastřešující asociace, jinými slovy neschopnost se rychle a účelně domluvit na prezentaci produkce tuzemského leteckého průmyslu jako jednoho celku v zahraničí. Z pohledu exportu do Číny chybí i schopnost nabídnout naši leteckou výrobu v uceleném balíku - nejen letadel, ale i dalších věcí kolem létání, například výstavby letišť, dodání systémů řízení, servisu...

A o zajímavý byznys rozhodně jde. V dopravní infrastruktuře Číny bude v příštích letech role letectví výrazně růst. Ačkoliv ještě není známé konkrétní datum, čínské nebe se pro soukromou leteckou dopravu dříve nebo později otevře. Pro Česko a jeho tradiční leteckou výrobu je to, nejen podle naší ambasády, obří příležitost. Většina z našich výrobců letadel řadí Čínu mezi klíčové příležitosti pro export. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.