Prvenství v žebříčku nejdostupnějších kombíků na českém trhu Dacii Logan MCV nikdo neupře a na čele vévodí s obrovským náskokem, jak zjistíte v přehledu všech verzí s cenou do 350 tisíc zde. Jenže základní verze Loganu nedisponují téměř žádnou výbavou a Češi už si zvykli kupovat auta s nemalým množstvím komfortních a zkrášlujících doplňků.

Připravili jsme tedy žebříček deseti nejlevnějších nových kombíků na českém trhu disponujících klimatizací, rádiem, tempomatem udržujícím řidičem nastavenou rychlost a litými koly.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.