Dolní komora parlamentu sice v půli září zamítla daňový balíček, zároveň ale sociální demokraté (mající v Senátu většinu) dali týmu Jiřího Rusnoka návod, jak sadu opatření ořezat, aby ji ČSSD příště podpořila. Velká většina daňových změn a úprav proto od roku 2014 platit bude.

"Zákonná opatření budou projednána na vládě příští týden. Odhadem do poloviny října po schválení Senátem by mělo být jasno," potvrdil HN předseda vlády Rusnok. Určitě bude z balíčku změn vyjmuto zrušení zdanění dividend a úprava zdanění investičních fondů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.