Příliš mnoho věcí v kufru

Když jste doma, není problém během jednoho dne několikrát změnit oblečení – od sportovních věcí v posilovně přes pracovní oblek až k večírkovému úboru. Na cestách se ale jaksi váš módní vkus poněkud mění – není nic divného, že si sbalíte "čerstvé" triko na každý den a ve finále zjistíte, že jste si na týdenní dovolené bez problémů vystačili se třemi tričky.

Podle nedávného průzkumu, který uspořádal server Travelodge, se dvě třetiny cestovatelů z dovolené vrací většinou se šesti nepoužitými kusy oblečení. Poučení z toho tedy plyne takové, že vskutku nepotřebujete nové šaty na každý den dovolené. Stačí vybrat alespoň dvoje, které se hodí pro (takřka) každou příležitost.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.