Hlavně na studenty chce cílit nový virtuální operátor na českém trhu. Studentfone, který bude využívat infrastrukturu mobilního operátora Vodafone, se bude snažit mladé lidi nalákat zejména na mobilní internet. Ten budou mít "zdarma" zákazníci, kteří si pravidelně dobíjejí kredit. Ještě nad rámec limitu 300 megabajtů budou mít přístup na několik vybraných adres v čele s Facebookem. 

Virtuálního operátora bude spolu s Vodafone provozovat GTS Alive. Tedy firma, která se v České republice věnuje zejména vydávání studentských průkazů ISIC.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.