Po dlouhých měsících vyjednávání a získávání těch správných kontaktů ve čtvrtek odpoledne na českém ministerstvu zahraničních věcí čínská delegace podepíše rámcovou dohodu o spolupráci s libereckou nanotechnologickou firmou Nafigate.

Společně se státním podnikem Guodian Tech, dceřinou společností jednoho z nejvýznamnějších energetických podniků, bude Nafigate pracovat na vývoji filtrů na čištění ovzduší i vody.

"Naše filtry jsou účinnější a mají menší spotřebu elektrické energie než ostatní," vysvětluje důvod úspěchu v rozhovoru pro IHNED.cz šéf společnosti Ladislav Mareš.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.