Vaši facebookoví přátelé mohou podle serveru CNN mít velmi významný vliv na vaše osobní finance. Ne snad tím, že by od vás na chatu vylákávali údaje k platební kartě. Spíše než ubrat vám peníze, které už máte, vás může i virtuální přátelství s "nesprávnými lidmi" připravit o finance, které jste si teprve chtěli půjčit.

Tradiční poskytovatelé půjček se při vyhodnocování rizik většinou řídí údaji o úvěrové historii konkrétních potenciálních věřitelů. To má ale jeden háček – jsou jím miliony lidí, kteří dosud žádnou půjčku registrovanou nemají, a tak jejich solventnost nelze z těchto údajů zjistit. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.