Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

"Obsah je král, říká se a je to pravda," tvrdí Vojtěch Žák ze společnosti Webnode poskytující platformu pro tvorbu webových stránek a poukazuje na to, že základem je mít obsahovou strategii.

Ta je druhem marketingové strategie, která je založena na tom, že obsah, který se snažíte zprostředkovat čtenářům a uživatelům - tedy potenciálním zákazníkům (analýzy, rozhovory, recenze atd.), ještě zpestříte o další nadhodnotu, kterou zdarma nabízíte uživatelům internetu.

V posledních letech se tuto obsahovou strategii snaží využívat řada velkých firem, ale leckdy by mohla být přínosná i pro podnikatele či menší firmy. Možná že pro ty z vás, kteří už s obsahovou strategií začali, bude pochopení užitečnosti některých nástrojů výrazně jednodušší. A pro ty, kteří jí dosud nevěnovali pozornost, budou právě některé nástroje impulsem, aby přehodnotili svůj přístup.

Tvůrci obsahové strategie, resp. lidé, kteří musí pravidelně vytvářet obsah, dříve či později narazí na jeden ze dvou problémů: buď píšou texty, které málokoho zajímají, nebo jim dojdou dobré nápady. Kde získat inspiraci? A jak zatraktivnit svůj obsah, aby více lákal uživatele? To se dočtete v následujícím článku.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.