v kostce Office 365

Office 365 je předplacená služba, která nabízí například online přístup k aplikacím klasického MS Office a další možnosti práce v cloudu.

Je k dispozici firmám všech velikostí. Viz níže.

propojení na cloud

Prostor pro vzdálená data nabízí Microsoft na úložišti SkyDrive (tento název již nebude dlouho platit, neboť ho musí Microsoft změnit po žalobě společnosti BSkyB, nicméně v povědomí veřejnosti zatím zůstává. Microsoft se dohodl na dočasném používání, než službu přejmenuje).

Microsoft hrál vždy v rámci kancelářských aplikací dominantní úlohu, nicméně s rozvojem přechodu na vzdálená úložiště dat i tento gigant musel přijít s produktem, který využívá přednosti cloudu. Výsledkem je kancelářský balíček Office 365.

Na rozdíl od budování vlastní infrastruktury IT nepředstavuje nasazení Office 365 pro organizaci žádné počáteční investice nad rámec běžných počítačů s připojením k internetu. Právě naopak – bez licenčních poplatků lze okamžitě získat přístup k nástrojům, o jejichž bezpečný a spolehlivý provoz se jinak musí organizace každodenně starat.

Microsoft přitom ručí nejen za dostupnost služeb elektronické pošty a kancelářských aplikací, ale také za ukládání a zabezpečení všech uživatelských a firemních dat. Samozřejmostí jsou i pravidelné aktualizace všech aplikací. V případě služby Office 365 se uložené informace, výpočetní procesy a software nachází na vzdálených serverech Microsoftu, kde jsou také spravovány. 

Bohatá výbava

A co tedy nabízí Office 365, kromě toho, že máte přístup k nástrojům prakticky odkudkoli?

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.