Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

Náklady na správu firemního vozového parku jsou většinou v rámci nepřímých výdajů druhou největší položkou v provozu firmy. Tedy hned za pronájmem kanceláří a dalších prostor. Je proto až s podivem, že řada podnikatelů peníze protékající skrz flotilu příliš nekontroluje. Stačí přitom správné nastavení pravidel a rázem lze ušetřit až desítky procent.

"Vždy je nejlepší začít u sebe. Tedy detailně zmapovat a nastavit interní procesy v rámci vašeho vozového parku. A až poté věnovat pozornost externím nákladům," říká Jan Jandečka, jednatel společnosti Fleet Consulting, která se optimalizací vozových parků zabývá. Sestavily  se s ním proto nejdůležitější body, které se snižováním nákladů flotily pomohou.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.