Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

Společenská odpovědnost (CSR) je v Česku stále na okraji současných společenských zájmů. V hlavní míře společnosti část svého zisku uvolňují zpět do místní komunity formou dárcovství nebo dobrovolnických či charitativních programů. K udržitelnému rozvoji, který by vytvořil vzájemnou hodnotu jak pro firmu, tak pro společnost, to má daleko.

Pro generaci lidí právě vstupujících na pracovní trh je společensky odpovědné chování firmy často jedním z rozhodujících kritérií při výběru zaměstnavatele. Kvalita programu CSR a možnost se do něj zapojit patří mezi očekávané zaměstnanecké benefity.

Společnosti, kde CSR je součástí celkové firemní strategie, mají její koncept detailně rozpracovaný a provázaný s firemními hodnotami a interními a externími procesy.

Proč by pro vás mělo být odpovědné chování vůči společnosti důležité a do kterých oblastí firemní kultury by mělo směřovat, vás seznámíme v následujícím článku.

Článek pro předplatitele
Ještě na vás čeká 50 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:

  • Mobilní aplikaci HN
  • Web bez reklam
  • Odemykání obsahu pro přátele
  • On-line archiv od roku 1995
  • a mnoho dalšího...

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Přihlásit se

Zajímá vás jen tento článek? Dočtěte si ho za 19 Kč.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.