Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

Usínají se smart phonem v posteli, jsou neustále on-line a několikrát denně aktualizují své profily na sociálních sítích. Řeč je o generaci C. Jde o věkovou skupinu zákazníků, která neustále sdílí informace ze svého života, je vždy připojena k internetu (a to jakýmkoli způsobem), vytváří vlastní obsahy, například videa, fotografie nebo blogy, a udržuje kromě osobních vztahů i vztahy virtuální.

vylepšili jsme portál

Více benefitů za stejnou cenu!

ProByznys.info nyní nabízí nové praktické nástroje, které mohou firmám především pomoci získat nové zákazníky. (Více zde)

Přístup k nástrojům získáte po registraci a zaplacení předplatného (od 700 Kč).

Abyste nekupovali zajíce v pytli můžete si nástroje vyzkoušet po dobu 30 dní v rámci registrace zdarma.

PROJDĚTE SI, CO VŠE
PORTÁL NYNÍ NABÍZÍ

Vzhledem k tomu, že je tato generace C asi nejdynamičtější ze všech skupin zákazníků, je také velmi obtížné s ní udržet krok a zaujmout ji. Jde o cílovou skupinu, kterou ani tak nezajímá kvalita obsahu jako spíše jeho autentičnost. Je tedy nutné, abyste přicházeli s neotřelými a originálními nápady.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.