Zatímco v letech 2009 až 2011 poptávka po produkci v odvětvích hutnictví a slévárenství zažívala růst, v roce 2012 se snížila, a to zejména kvůli poklesu v navazujících sektorech. Vyplývá to alespoň ze sektorové analýzy Hutnictví a slévárenství, kterou zveřejnila společnost Bisnode.

V rámci analýzy byla hodnocena skupina 65 firem, jejíž tržby vzrostly v letech 2009 až 2011 o více než 50 procent na 177,2 miliardy korun, zatímco hospodaření se přehouplo z červených čísel v roce 2009 na zisk 4 miliardy v roce 2011.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.