Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

Teplo a tepelná zátěž působící na zaměstnance při práci v kanceláři či venku může zapříčinit vznik nových povinností na straně zaměstnavatele.

Zaměstnavatel je dle právních předpisů obecně povinen přizpůsobit pracovní prostředí tak, aby eliminoval působení nežádoucích vlivů na zaměstnance a jeho výkon.

Pokud tepelnou zátěž odstranit nelze, je zaměstnavatel povinen přijmout organizační či technická opatření vedoucí k jejímu omezení.

Takovým opatřením může být přizpůsobení pracovní doby nebo bezplatné poskytování ochranných nápojů. Jaká minimální a maximální teplota by měla být v kanceláři dodržena a co hrozí zaměstnavateli za nedodržování? Celý článek čtěte ZDE.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.