Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

V autě tráví podnikatelé či obchodníci spoustu času. Společníkem jim bývají rozhlasové stanice, CD nebo MP3 s hudbou. Popojíždění v kolonách na dálnici D1 lze však využívat i k rozšíření manažerských znalostí a dovedností. Objevuje se totiž stále více audioknih, které zajímají lidi z byznysu.

Zatímco zvukovou podobu měly donedávna hlavně pohádky a beletrie, nyní někteří nakladatelé cílí i na lidi z podnikatelských sfér. Vítaným pomocníkem se přitom stávají moderní technologie a chytré telefony či tablety. Do dvou let by většina nových automobilů měla být připojena k internetu a mít nainstalované zařízení pro poslech audioknih. Pak bude stačit jen si stáhnout vyhlédnutý titul, kdykoli se během jízdy naskytne příležitost.

"Naučil jsem se stahovat si data z cloudu. Zahraniční literaturu si kupuji od společnosti Audible. Nabízí knihy, které lze přehrávat pomocí aplikace v chytrých mobilech a tabletech," potvrzuje Petr Vyhnálek, manažer a lektor společnosti Team.cz.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.