Letecký zájezd kombinovaný s autobusovou dopravou po Litvě je určen nejen milovníkům umění a historie – na své si přijdou také příznivci jazzu, folklóru a tradiční kuchyně. V rámci programu je největší prostor věnován hlavnímu městu Vilniusu, kterému dominuje Gediminasův vrch se zbytky dolního a horního hradu a jenž vyniká výjimečně kvalitním souborem gotických a barokních kostelů.

Prohlídka města se vydá po stopách kdysi početné židovské komunity, díky níž se Vilniusu přezdívalo „litevský Jeruzalém“. V historických kulisách starobylého města rozkvétá současná umělecká scéna sídlící zejména v úzkých uličkách a zadních dvorech Svobodné umělecké republiky Užupis.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.