Posílit svůj vývojářský tým v Českých Budějovicích chce letos jeden z největších zaměstnavatelů v Česku, německý koncern Bosch. V českobudějovickém závodě, který za 12 milionů eur loni rozšířil, pracuje na vývoji systému pro benzinové motory již nyní 400 výzkumníků a vývojářů. Další stovka k nim přibude během letošního roku.

„Pokračovat v rozšiřování vývoje v Budějovicích je logický krok. Je to jedna z našich vedoucích továren, jinými slovy jedna z těch, kde se spojují vývoj i výroba dohromady. Otázkou je samozřejmě, jak rychle odborníky seženeme,“ řekl Hospodářským novinám reprezentant skupiny Bosch v Česku Klaus Huttelmaier.

Podle něj se bude Bosch v Česku zároveň více snažit podporovat technické vzdělání. A to hned na počáteční úrovni.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku