Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

České malé a střední podniky chtějí v následujících 12 měsících vložit do rozvoje svého podnikání průměrně 75 tisíc eur (1,96 milionu Kč). Celkem plánují investice za 16,9 miliard eur, což představuje celkově stabilní objem plánovaných investic v porovnání se situací před šesti měsíci.

Vzrostl ale objem plánovaných investic na rozšiřování a modernizaci výrobních kapacit, a to o 20 procent. Ukázal to mezinárodní průzkum „Barometr kapitálových investic evropských malých a středních podniků“* realizovaný GE Capital EMEA.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.