Dá se to brát i tak, že velké věci se rodí z malých. Kéž by vítězi domácího fotbalového poháru Jablonci nějaká velká věc v pohárové Evropě vyšla. V posledních letech končí úsilí takových vítězů velice záhy. A proč zrod z malého? Finále proti Mladé Boleslavi, které skončilo po remze 2:2 šesti sériemi penaltového rozstřelu, bylo takové... malé.

Malý je stadion v Chomutově, kde se konalo, ale to by zdaleka nevadilo, kdyby bylo plné hlediště. Jenže stoprocentně obsazeny nebyly ani menší sektory za brankami vyhrazené pro fanoušky obou týmů. Dobře, že jich dvě až tři stovky z obou měst vůbec přijely.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.