Hlavně na vaši svobodu, majetek a rodinu vůbec. Světové ekonomické fórum dalo dohromady 1000 lidí – ekonomů, manažerů velkých firem, politiků, profesorů či sociologů. Cílem bylo nalézt TOP 50 rizik pro příštích 10 let. Ano, je tam pár fanaticky nazelenalých myšlenek, v takových textech jsou prostě in, naprostá většina rizik je ale fakt zajímavá a určitě je tématem k diskusi. Podívejte se na prvních 10 hrůz, které nám hrozí:

 

 


obalka Ekonom 202013Přehled všech 50 hrůz, které nám hrozí, najdete v novém čísle týdeníku Ekonom, které vyšlo ve čtvrtek 16. května.

 

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru