Vítězem prestižní start-upové soutěže StarCube se stala společnost Be Interactive s interaktivními outdoorovými hrami pro děti a rodiče na chytrých telefonech a tabletech. Na ukázku se můžete podívat na stránkách společnosti.

V Brně byla udělena i cena serveru IHNED.cz, o vítězi rozhodovali čtenáři v anketě. Poté, co se ze soutěže odhlásil tým City Family Card, vyhrál palestinský projekt Note Tracker.

Jde o fixu, která nahrává vše, co s ní načmáráte třeba při prezentaci v zasedačce. Skrze aplikaci lze vše zpětně vyvolávat a sdílet, a také přehrávat, abyste si mohli připomenout, jak výsledná mazanice vlastně vznikala.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Hlavním cílem soutěže je přitáhnout pozornost investorů a pomoci zajímavým nápadům rozjet úspěšný byznys. Do pátého běhu StarCube se přihlásilo 45 projektů z 15 zemí. Zájem projevily týmy z Itálie, Jordánska, Číny, Arménie, Palestiny, Ruska nebo Maďarska.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru