S více než čtyřicetimilionovým dluhem k závěru minulého roku si vedení nově vzniklé České unie sportu umí poradit bez prodeje majetku. Po ČSTV však zbyla taková finanční situace, že dluh může potenciálně narůst o téměř 230 milionů korun. Řešením je prodej Strahova.

Snížení nákladů na aparát o čtvrtinu. To je podle předsedy České unie sportu Miroslava Jansty konkrétní projev nového stylu hospodaření organizace, která na nymburské valné hromadě schválila změnu svého názvu. Transformace dnes už bývalého Českého svazu tělesné výchovy je zároveň procesem jeho finanční sanace.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.