Občanská demokratická strana přichystala členům a příznivcům strany novinku. Od čtvrtka si uživatelé chytrých telefonů a tabletů mohou stáhnout aplikaci Listy ODS, díky které budou mít přístup k aktuálnímu dění ve straně. "Typově půjde o aktuální zprávy, popřípadě argumentáře a podobně," řekl serveru IHNED.cz hlavní manažer strany Jan Kočí.

Z velké části uživatelé dostanou elektronickou podobu stranického časopisu. Oproti jeho tištěné verzi bude aplikace bohatší o fotky. Strana také vyzdvihuje rychlejší doručení adresátům, kteří dříve museli čekat na to, až jim Listy přijdou do schránky.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.