Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

Od 1. dubna nabyl účinnosti nový zákon o specifických zdravotních službách, který upravuje především podmínky pro vstupní prohlídky uchazečů o zaměstnání. Zaměstnavatelé rovněž musí mít sjednané poskytovatele lékařských služeb - lékaře.

speciální bonus

Registrovaní uživatelé portálu ProByznys.info mohou získat výhodné benefity:

 • Sleva 15% na konferenci
  E-HEALTH a jeho bezpečnostní rizika, Šrobárova 49/48, Praha

  Více o konferenci se dozvíte ZDE

 • Výhodný balíček dvou předplatných za cenu jednoho
  ProByznys.info + Ekonom

  Více se o balíčku dozvíte ZDE

 • Tento vztah musí mít ošetřen písemnou smlouvou. V případě problémů s uzavřením smlouvy o poskytování pracovně-lékařských služeb je možné se obrátit např. na zdravotní ústavy. Ministerstvo zdravotnictví odkazuje na seznam lékařů poskytujících tyto služby, který je zveřejněn na webové stránce Společnosti pracovního lékařství (ČLS JEP).

  Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

  Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

  Proč ji potřebujeme?

  Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

  Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

  Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

  Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

  Platba kartou

  Rychlá online platba

  Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
  Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.