Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

Polštáře, přikrývky, povlečení a textilní vybavení. Zboží, které si Češi kupují jednou za pět až deset let. To není moc často a obstát v takovém oboru není zrovna jednoduché, přesto společnosti Silex se to se značkou SCAN quilt povedlo.

Jednatelka firmy Ivana Šachová a její zaměstnanci ale museli před tím projít několika nejen čistě podnikatelskými překážkami.

Snad největší ranou byla náhlá ztráta původního jednatele a především manžela. Jak se celá firma vyrovnala s nečekanou událostí a změnami po ní?

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.