Společnost LMC, provozovatel portálu Jobs.cz, pořádá v průběhu dubna na adrese mesicabsolventu.jobs.cz již 13. ročník virtuálního pracovního veletrhu, zaměřeného na studenty a absolventy vysokých škol. Ti mohou na jednom místě projít více než 250 nabídek 28 českých společností z nejrůznějších oborů – od průmyslových podniků přes finanční instituce a maloobchodní řetězce až po konzultační a logistické společnosti. Generálními partnery letošního ročníku jsou ŠKODA AUTO a Raiffeisenbank, další zapojené firmy působí ve všech regionech ČR. Loňského ročníku veletrhu se zúčastnilo více než 70 tisíc návštěvníků.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.