V březnu 2013 bylo podáno celkem 3128 insolvenčních návrhů. Z toho bylo 505 insolvencí u právnických osob a podnikatelů, 418 u nepodnikajících živnostníků a 2205 u nepodnikatelů. Počty insolvenčních návrhů u nepodnikatelů, u firem i u živnostníků v březnu 2013 opět rostly a jejich hodnoty jsou po přepočtu na počet dní v měsíci zatím na letošním maximu. Informovala o tom společnost Creditreform.

Pokud srovnáme hodnoty s prvním kvartálem roku 2012, došlo u právnických osob k nárůstu insolvenčních návrhů o 27 procent. U fyzických osob - nepodnikatelů je nárůst za první tři měsíce 2013 proti loňskému roku nižší a činí 6,3 procenta.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.