Syn bývalého elitního armádního pilota, jenž strávil dětství na základně v Německu a ve čtrnácti krátce v Paříži, flirtoval s kariérou v parfumérském průmyslu, založil v Praze společnost Film United. S ní zamýšlí producent Rick McCallum natáčet české filmy zajímavé i pro zahraničí.

Jeho prvním projektem je Zatím dobrý, snímek o bratrech Mašínech. V plánu má i romanci ve stylu snímku Manhattan od Woodyho Allena a experimentální filmy s Georgem Lucasem.

„Hvězdné války jsou definitivní minulost. Pracovat pro Disneyho bychom já ani George nevydrželi ani pět minut,“ říká muž, jehož filmy utržily v kinech miliardy dolarů.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.