Všechny tři servery se dle slov patronky služby Poplatkyzpet.cz Pavlíny Dankové snaží donutit české banky, aby se začaly chovat v souladu s evropskými a českými zákony a přestaly klientům účtovat úvěrové poplatky.

Daniel Paľko, předseda představenstva BSP Lawyer Partners, která službu Poplatkyzpet.cz provozuje, doplnil, že spojení iniciativ je logické, všechny tři usilují o stejnou změnu, navíc nově využívají stejný formulář plné moci, k jehož podepsání klienty vyzývají.

Prostřednictvím plné moci pak klientovým jménem banku vyzvou k navrácení inkasovaných poplatků, případně za klienta povedou soudní spor o zaplacené poplatky.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.