Roman Tihelka byl do dubna 2010 v čele české pobočky Konica Minolty, následně přešel na pozici area managera zodpovědného za vedení dceřiných společností v zemích střední a východní Evropy včetně Ruska.

„Nová struktura nám pomůže dosáhnout ještě rychlejšího a efektivnějšího řízení všech regionů. Jde nám také o to, abychom ještě lépe sdíleli know-how a na zákazníky ve všech zemích mluvili stejnou řečí. Zákazníkům budeme moci ušít řešení přímo na míru jeho potřebám. A to jak v oblasti řízení a správy dokumentů, tak tiskových produktů a řešení,“ říká Roman Tihelka.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.