Sunny Kumar, přichází do skupiny GTS se čtrnáctiletou praxí v oboru telekomunikace. Před nástupem do GTS zastával pozici obchodního ředitele společnosti Qwest Communications díky akvizici OnFiber Communications, kde se v průběhu šesti let zabýval IT a cloudovými řešeními pro mezinárodní klientelu. Působil zde ve vedoucích pozicích v oblasti obchodního rozvoje, prodeje a marketingu. V průběhu své kariéry pracoval Sunny Kumar také ve společnosti Ernst & Young ve funkci strategického konzultanta pro firmy se zaměřením na technologie a internet.

„Sunny Kumar přináší bohaté zkušenosti z oblasti vývoje komplexních zákaznických řešení napříč telekomunikačním a ICT segmentem. S jeho pomocí budeme intenzivně pracovat na dalším rozvoji portfolia služeb a budování vztahu s mezinárodními zákazníky,“ uvedl Danny Bottoms, generální ředitel skupiny GTS.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.