Může to znít jako teorie, ale pokud je outsourcing správně využíván a funguje, podnik může být efektivnější a víc vydělává.

V uplynulých přibližně deseti letech jsme zažili boom outsourcingu, který gradoval v posledních letech ekonomického poklesu. Firmy motivovány zejména úspornými očekáváními odprodávaly některé své provozy, propouštěly zaměstnance a těšily se z rychle získaných prostředků i vidiny očekávaných úspor.

NENECHTE SI UJÍT ODBORNOU KONFERENCI

OUTSOURCING - cesta ke zvyšování výkonnosti

Využijte bonus v podobě 15% slevy pro vstup na konferenci o outsourcingu, která se koná 27. února 2013 v hotelu Kings Court, Praha 1.

Sleva je určena uživatelům portálu ProByznys.info a požádat o ni můžete na emailové adrese: administrator@probyznys.info

Více informací o konferenci naleznete ZDE

Ty se však vždy nekonaly a v extrémních případech docházelo i k ohrožení běžného provozu firmy. Ať už z důvodu špatné nastavení spolupráce s dodavatelem, nebo třeba proto, že si firma nezajistila odpovídající kvalitu dodávek, za kterou je vůči finálním zákazníkům vždy odpovědná ona.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.