Akce, na jejíž uspořádání se podílel Generální konzulát ČR v New Yorku, se osobně zúčastnil i generální ředitel společnosti OKsystem Martin Procházka. Vedle jeho vystoupení si zhruba 80 přítomných hostů vyslechlo také prezentace ředitele odboru pro mezinárodní záležitosti newyorské radnice C. Carltona Vanna, ekonomického konzula Generálního konzulátu New York Stanislava Beneše a vedoucího newyorské kanceláře OKsystemu Martina Kudrnáče. V příspěvcích byl zdůrazněn význam technologické spolupráce mezi ČR a USA, vyspělost a inovační potenciál českého IT sektoru. Program moderoval David Kinnear. V další části semináře se pak v rychlém sledu představilo devět zajímavých projektů a kolem těchto amerických start-upů se rozproudila živá diskuze.

OKsystem již na podzim roku 2012 založil v New Yorku své obchodní zastoupení a ve spolupráci s BK Advisory a dalšími partnery rozvíjí několik projektů.

Další informace o akci můžete získat na stránkách Mininistersva zahraničních věcí. Více o působení společnosti OKsystem v USA naleznete na www.oksystem.com.

Související