HN: Jak snadno se v Česku objevují filmařské talenty? 

Česko a Slovensko jsou poměrně malé trhy, tomu odpovídá i nabídka. Úplně jednoduché to není, ale pokud člověk hledá, určitě najde. My se s tvůrci aktivně setkáváme, projekty iniciujeme.

HN: Kolik vám projde rukama návrhů na projekty a kolik jich je od začínajících tvůrců? 

Námětů je hodně, ne vždy se úplně hodí do profilu naší stanice, protože my se soustředíme na trochu jiná témata než místní komerční a veřejnoprávní televize. Náměty si i sami vyhledáváme, zajímavé projekty iniciujeme, nečekáme jen na to, co nám kdo přinese. Ale nových námětů není nikdy dost. Od začínajících tvůrců je toho zhruba polovina. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.