Žádné revoluce se ruský prezident Vladimir Putin nemusí obávat. Podle údajů agentury VCIOM je se způsobem svého života spokojeno přes šedesát procent Rusů, což je o třetinu více než během loňských mnohatisícových prosincových demonstrací.

Jak ale zjistil moskevský časopis Vlasť, především bohatí Rusové přestávají počítat s další stabilitou země a nakupují nemovitosti v zahraničí. "Aktivita na ruském trhu se snižuje, letos jsme provedli 300 obchodů o hodnotě 820 milionů dolarů, což je o pětinu méně než v předchozích letech," říká Ljudmila Potapovová ze společnosti Guta-Development.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.