Zeptali jsme se deseti českých podnikatelů a lidí z českého podnikatelského prostředí, co by popřáli tuzemskému byznysu do nového roku 2013 , aby se mu dařilo lépe a byl úspěšnější než v uplynulém roce.

Tady jsou jejich odpovědi.

Zbyněk Frolík, Linet

Popřál bych českým podnikatelům víc odvahy, aby se nebáli. A pak také aby skončily vládní žabomyší turbulence, protože to hlavní, co je potřeba, je stabilita ekonomického a legislativního prostředí. To je ještě důležitější než daně. Když bude stabilní prostředí, bude se nám všem lépe podnikat.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Co by přáli tuzemští podnikatelé českému byznysu do nového roku, aby se mu dařilo lépe než v roce 2012? Podívejte se na jejich odpovědi. Překvapivě nevolají ani po změně DPH nebo jiných zákonech.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.