Každému, kdo prodává věci na internetu, zabere vyplňování inzerátů na několika serverech desítky minut až hodin. Stejnou zkušenost měl i Ondřej Konečný, který si v době studií přivydělával sestavováním a prodejem počítačů.

Aby ale dokázal zrychlit obrat, potřeboval inzeráty vložit na několik desítek inzertních serverů.

"Jednoho dne jsem se tedy rozhodl, že tomu věnuji čas. Našel jsem si inzertní servery, pak jsem několik hodin strávil vyplňováním inzerátů a díky tomu se mi podařilo prodat pět počítačů za jeden týden," říká Konečný.

"A pak mě napadlo, že asi nebudu jediný, kdo má takový problém. Udělal jsem si webové stránky a objednávky začaly chodit, postupně se kumulovaly," vysvětluje, proč se začal dnes pojmenovanému projektu Vkládej.cz věnovat po škole naplno.

Nyní se dočkal ocenění odborné poroty, které jeho startupu v soutěži StarCube show, kterou pořádá Jihomoravské inovační centrum v Brně a  HN i IHNED.cz byly mediálními partnery, přineslo třetí místo.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Služba pro hromadné vkládání inzerátů Vkládej.cz zaujala porotu čtvrtého ročníku soutěže StarCube, když získala bronzové ocenění. Nyní ji čeká plná automatizace a pokus o expanzi mimo Česko a Slovensko.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.