Do prvního ročníku soutěže Building Efficiency Awards se od 14. března, kdy byla soutěž vyhlášena, do 31. července 2012 přihlásilo celkem 141 staveb a 24 studentských projektů z České a Slovenské republiky.

Z nich odborná porota na konci srpna vyhodnotila a vybrala 26 vítězů regionálních kol (17 staveb z Česka a 9 ze Slovenska), kteří se utkali v česko-slovenském finále.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Vítězi soutěže Building Efficiency Awards 2012, která je prvním mezinárodním srovnáním českých a slovenských architektonicky, konstrukčně a energeticky výjimečných staveb, byli vyhlášeni. Mediálním partnerem soutěže BEFF je časopis Stavitel.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.