V posledních několika letech se cloudové služby staly jedním z nejrychleji rostoucích segmentů průmyslu s informačními technologiemi. Zejména v dobách nejrůznějších finančních krizí, kdy firmy obracejí každou korunu dvakrát, si společnosti uvědomují, že přechodem do cloudu mohou získat velmi rychlý přístup ke svým podnikovým aplikacím a výrazně posílit svou IT infrastrukturu. A zároveň to představuje poměrně velkou finanční úsporu.

Využití cloudových služeb představuje také ovšem zásadní změnu ve způsobu, jakým je nakládáno s daty, která vytvářejí a zpracovávají uživatelé. Daleko větší důraz je třeba klást na jejich bezpečnost, což zahrnuje celý životní cyklus dat – jejich tvorbu, ukládání, přenos ke zpracování a samozřejmě i zálohování.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.