Už potřetí za posledních několik týdnů se v pondělí v podvečer sejdou ministři financí eurozóny, zástupci Evropské centrální banky (ECB) a Mezinárodního měnového fondu (MMF), aby rozhodli o uvolnění druhého záchranného balíčku pro dluhy zmítané Řecko.

Jednat se bude o uvolnění dalšího úvěru ve výši několika desítek milionů eur, ani konkrétní výše ale ještě není známá. První tranše by ale mohla přijít ve výši až 44 miliard eur.

Hlavní debaty se ale povedou o tom, jak zajistit udržitelnost zadlužení Řecka. V tom se rozcházejí evropští představitelé s MMF.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku