Rady pro podnikání
Vyzkoušejte si nový portál zaměřený na malé a střední firmy

VÍCE O PORTÁLU

REGISTRUJTE SE ZDARMA

Letos v létě došlo ke schválení novely stavebního zákona. Jde již o desátou během 7 let, kdy nový stavební zákon nabyl účinnosti. Tato poslední novela je nejzásadnější z dříve přijatých změn.

Od 1. ledna 2013 tak ve stavebním zákonu dojde k podstatným změnám, které mimo jiné upravuje územní a stavební řízení, tedy především postup umisťování staveb, využití území, povolování staveb a terénních úprav.

Na druhé straně však toto zjednodušení omezí možnosti ochrany účastníků těchto řízení. Je tedy třeba se mít na pozoru, ať už se chystáte stavět vy nebo se chystá stavět někdo ve vašem okolí.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.