Společnost Evropa realitní kancelář vstoupila na slovenský trh, 8. listopadu otevřela pobočku na Poštové ulici v Bratislavě. Společnost má v plánu otevřít na Slovensku 20 poboček, především v okresních městech.

„Evropa realitní kancelář vstupuje na slovenský trh, protože ho považuje za perspektivní a v dalších letech očekává jeho růst,“ uvedl v tiskové zprávě majitel společnosti Michal Macek.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Původem česká společnost Evropa realitní kancelář expandovala na Slovensko. Minulý týden otevřela svou první pobočku v Bratislavě. Expanze se ale chystá i opačným směrem. Slovenská franšíza DirectReal jedná o vstupu na český trh s partnerem v Praze.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.