Zájem o daňové ráje stále roste. Poptávka po sídlech v těchto oblastech dosahuje oproti loňskému roku nárůstu o 15 procent. Vyplývá to ze statistik Nové společnosti, která se zabývá prodejem ready-made firem a zakládáním nových společností.

České firmy žádají nižší daňové odvody, na daňových rájích je čím dál více lákají mezinárodní smlouvy o ochraně investic a obavy mají z možného zrušení anonymity akcií na doručitele. „Zaznamenali jsme zvýšenou poptávku až o 15 % oproti loňskému roku,“ říká majitel Nové společnosti Aleš Frank, který se zabývá na www.novaspolecnost.cz, prodejem ready-made firem. Mezi nejoblíbenějšími daňovými ráji zůstává Nizozemí, Kypr a Lucembursko.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.