52 ZNAČEK PIV

od 12 z celkem 48 průmyslových pivovarů nese na etiketách tuto značku, která prokazuje originální původ piva z Česka. O významu značky ví však jen pětina Čechů.Už více než polovina celkové produkce piva v tuzemsku nese na etiketě označení České pivo. Modrožluté logo Bruselem chráněného zeměpisného označení už používá 12 pivovarů pro více než 50 svých značek piv. Označení znamená, že pivo má před čtyřmi lety schválenou garanci původu a tradiční technologie vaření piva v Česku. Jenže povědomí o existenci označení České pivo má jen 20 procent v průzkumu dotázaných občanů a řada pivovarů o použití značky ani neuvažuje.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.