Tomáš Sedláček byl za svou knihou Ekonomie dobra a zla nominován na prestiží německou cenu Deutscher Wirtschaftsbuchpreis. Soutěž o ekonomickou knihu roku pořádá každoročně Frankfurtský knižní veletrh spolu s deníkem Handelsblatt a investiční bankou Goldman Sachs. O vítězi se rozhodne 11. října 2012.

Do finále letos postoupilo deset titulů. Není obvyklé, aby se mezi nimi objevilo dílo zahraničního autora, v případě Tomáše Sedláčka to ovšem odpovídá zájmu, s jakým se jeho kniha v německy mluvících zemích setkala.

V Německu a v Rakousku se Ekonomie dobra a zla dočkala velmi příznivého přijetí odbornou kritikou a rychle pronikla mezi nejprodávanější díla v kategorii naučné literatury. Ve Švýcarsku se dokonce ocitla na první místě v žebříčku non-fiction bestsellerů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.