Malé a střední podniky mohou být páteří budoucí ekonomiky. Alespoň to vyplývá z prohlášení Evropské unie, která stále více zdůrazňuje nutnost jejich podporu. Evropský parlament v těchto dnech proto vyzval Evropskou komisi, aby vypracovala strategii ke konkurenceschopnosti průmyslu, podala návrhy na snížení administrativní zátěže a omezila tržní překážky.

“Malé a středně velké podniky představují 99 procent podniků a tvoří 58 procent z celkového obratu v EU. Jejich vývoj a růst je proto nezbytný pro posílení evropské konkurenceschopnosti a zvýšení atraktivity Evropy jako místa pro investice a výrobu,” říká Paul Rübig, autor parlamentní zprávy o konkurenceschopnosti malých a středních podniků a podnikatelských příležitostech.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.